bestak

Co znamená blikající „d“ u hodin v metru?

Jak jsou takové ty hodiny v metru (na začátcích nástupišť), které ukazují čas od odjezdu poslední soupravy, občas na nich začne vlevo dole blikat malé červené d. Nevíte, co to znamená?

Nejlepší odpověď
magorvkleci

„dveře“
slepec na nástupišti spustí vysílačkou signál pro strojvedoucího, aby otevřel všechny dveře soupravy (a ponechal nastavené otevíraní všech dveří soupravy až na konečnou)

Další odpovědi
Musa.21

Taky nevím co to znamená. Ale skus to vyhledat na googlu.