arygnoc

co znamená bíla korunka v bílem poli

vpraavo dole u otázky tomovky?
Doplňuji:
v modrém poli, samozřejmě.

Nejlepší odpověď
annas

Když se objevila první korunka, ptala jsem admin. – expert kategorie. Odpovídají pracovníci z oboru – zatím jen si všimla oboru turistika a lékárny.

Další odpovědi
anonym

Správná odpověď – Kerberus,
ad Berušinka, jak se tu vzali? Jsou součástí komerčních smluv s provozovatelem (což jde mimo nás), protože jsme pro ně množina potencionálních zákazníků a pomáhají krýt náklady na provoz.
Vše je jen byznys a my jsme jen pasivní objekt oveček plkajících díky naší zvídavosti.

hanulka11

poslední dobou se tu objevila i korunka v radách na léky a ještě v několika kategoriích, jsou to lidé z oboru- zřejmě o nás vědí z reklamy a radí tímto způsobem

Berušinka

Co jsem tak už několikrát viděla, tak takle označená otázka je pouze tehdy, když tam odpovídá „expert kategorie“ – kde se ti experti vzali – netuším =D
P.S. Jukněte na mojí anketu =D