Natee

Co znamená anglický výraz..

Kinda sorta boyfriend. Slovník mi to nepřeloží..
Doplňuji:
K tomu kontextu..
Dívka svého přítele, který se k ním upřímně moc nemá, označí jaké svého Kinda Sorta Boyfriend..
Takže by to mohlo být, děkuji.

Nejlepší odpověď
Sancha

Mohlo by to být „trochu jako přítel“.
Chybí kontext.

Další odpovědi
quentos

Bodejť by to přeložil, když je to prudce hovorové. Převedeno do spisovnější angličtiny: kinda sorta = kind of sort of. „Kind of“ a „sort of“ mají stejný význam – vycpávkové slovo typu „jaksi“, „abych tak řek“. Sedí to tedy na to, že se k němu moc nemá – „jaksi můj kluk“, „můj kluk, abych tak řekla…“; dnes mají Češi v oblibě „jakoby“, to by sedlo ještě víc :{D>