Vanda6

Co znamená anglická zkratka D.O.C.? Mají ji vždy vězni ve filmech na oblečcích.

Nejlepší odpověď
setapouch

Pokud vládneš angličtinou, googli D.O.C. prison.

Jinak je to zkratka Department of Corrections a jde o vládní agenturu zodpovědnou za dohled nad vězni odsouzenými za trestné činy v rámci konkrétní jurisdikce (konkrétního státu).

Zdroj: http://en.wiki­pedia.org/wiki/De­partment_of_Co­rrections

Další odpovědi
anonym

Ach ten Google…

www.dc.state.fl.us

„Florida Department of Corrections is responsible for the custody of inmates in state prisons and the supervision of offenders sentenced to probation or parole in …“

Tedy: Department of Corrections