Avatar uživatele
Lamalam

Co znamená a odkdy tu je modré orámování některých otázek?

Pokud rozkliknu profil některého uživatele, tak pokud ho nemá privátní, u některých jeho otázek vidím modré orámování a ikonu Dotaz+. Ví někdo, co to znamená? V novinkách ani v nápovědě jsem nic nenašla. Psát dotaz adminovi nechci.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? quentos, kapka, iceT, zjentek před 2772 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Odpoveď byla označena jako užitečná

Taky jsem na to před chvílí narazil, zase nějaká novinka, ale zatím netuším o co jde. Asi bude adminem vysvětleno později, stejně jako možnost vkládání obrázků. S výběrem nejlepších otázek mi to nějak nekoresponduje, ani v ukázkách vpravo, ani v hodnocení. Fakt nevím.

Upravil/a: Kepler

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Lamalam Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

Netuším, ale vidím v tom určitou „logiku“. Ten modrej dotaz je DOTAZ PLUS. Ostatní je DOTAZ MÍNUS. Těžko říct, kdo, podle jakých kritérií a hlavně čím (orgán) to hodnotí, ale pokud mám pravdu, tak už tady nestačí mít třeba 70% zajímavých otázek. Nově nám jich teď z tisíce udělají tři! ;D

Teď jen vážně- to budou určitě „věcné otázky“.
Určitě k nim nepatří otázky, kdy se tázající prakticky na nic neptá, takže otázky, jako jsou namátkou tyto dvě…

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdybych-rekla-ze-mam-dukazy-ktere-jednoznacne-ukazuji-na-mirumilovny-zamer-mimozemstana-dali-byste-mu-sanci

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vzpomenete-si-na-nektere-udalosti-1-svetove-valky-a-v-uvedenem-testu-si-oprasite-znalosti-z-historie

… stoprocentně nikdy nezmodrají!

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
da ny

Vybrané jako NEJ otázky… seznam na emailu (já v hromadných)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… ani sem si ttoho nevšim, ale je zajímavý, že dycky když vymyslí nějakou novinku, tak admin dělá mrtvýho brouka, zpočátku i maže otázky na ono téma a pak teprve se to objeví někde jako vysvětlení >>> ale určitě je to proto, abychom se nenudili a nevymejšleli blbý otázky a hloubali nad tím, že: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=8NjJzaBQBqo

…a admin stále mlčí … nebo že by to byl nějakej rébus?

Upravil/a: Mc Merkurion

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

zjentek: no a vidíš, zrovna u annas modrá nejmíň polovina otázek, divné že? Zvlášť když vede podlou válku proti konkurentům a třeba i za mými zády zrazuje některé uživatele, aby mi nedávali body. Také já mám své přátele a můžu dokázat.

před 2772 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Nepíši, že jsem objektivní tak jako vy.

Použijte tří síta … pak někoho osočujte.

Nezrazují nikoho od bodů. Také bych mohla napsat, že mnozí vám nedají body, protože …

Je každého věc, komu dává body.
Dávala jsem Vám body více než vy mně. Ale od doby, kdy jste mě vulgárně někam poslal, dokonce 2×, a napadl jste mě, aniž byste se zeptal na příčinu,
s takovým člověkem , který se k ženě takto chová, nechci mít nic společného.

Dávám body všem, i když nepravidelně, dokonce i té uživatelce, které zde je a posílala o mně lživé a překroucené maily.

před 2772 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Nevím, jsem sociální případ a myslím to upřímně! A toto tady je sociální síť.
Až vám na to přijde lahny, ten vám dá! Bude to nefér …jakože ty dotazy+ nejsou oranžové ;o

před 2772 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Asi tady jde něco jiného než o sociální případy. Lahnyho slovník se opakovaně omezuje na "zlatí komunisti, montovny kapitalistů, nízké mzdy a problémy s jeho dopravou do práce. No, co už s tím? Myslím, že tady jde o vysvětlení jiných otázek a ne o hlásnou troubu komárů!

před 2772 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

…Kepler, ale o politiku jde taky, proř si nebynral třeba rudou, oranžovou, proč zrovna modrou, dyť je před volbama, neni to nejaká agitace?

před 2772 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Máš pravdu, sice se můj slovník omezuje na tyto výrazy, ale za to nebonzuju jako ty a Kepler.
Hlásíte se k demokracii a přitom jste horší bonzáci než komunisti.
Já, na rozdíl od vás, jsem čitelný, vy jste nečitelný, protože člověk neví kdy ho u jaké odpovědi nabonzujete.

před 2772 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek