mapex

Co znamená a kdy se používá fráze „Chyba v metrixu“ ?

Nejlepší odpověď
Lamalam

O chybu v Metrixu se jedná, když zažiješ Déjà vu.

Další odpovědi
briketka10

Někdo si např.řekne, že se zmýlil, anebo udělal chybu.

Existuje vůbec někdo, kdo neviděl kultovní film Matrix?

Třeba si ho prohlédnout, neboť tak pochopíte, v jakém světě to vlastně žijeme. Slovo žijeme v tomto případě samozřejmě patří do uvozovek. Některým lidem se podařilo zachytit podivné (a snad i trochu děsivé) fotografie, které vypadají docela jako chyba v Matrixu. Podobné chyby vídáme pouze v počítačových hrách, tak posuďte sami.
http://www.svet­kolemnas.info/no­vinky/zajimavos­ti/2115-22-chyb-jako-dukaz-ze-zijeme-v-matrixu

gecco

Nějaký kiks v souvztažnosti, souslednosti, souvislostech…
Třeba ´déjà vu´ nebo naopak, nějaký ´přeskok´…
😉
A kdy? – když se ten kiks projeví…
😉

arygnoc

znamená to nelogický výskyt (alebo chýbanie) detailu, niekedy i podstatného.

v ajťáckom slangu chyba programu – nelogický od/skok programu.
v reálnom živote nevysvetliteľný výskyt/opakovanie sa už zažitého (deja vu, pocit opakovania sa situácie) alebo absencia zažitého (okno, výpadok).

;-Q