jaza

Co znamená 15 dnů na odvolání?

Jedná se o 15 kalendářních nebo pracovních dnů? Oslovila jsem právníka i soud, ale nikdo neví. Jeden říká, že jsou to kalendářní dny, druhý, že pracovní. Zná někdo správnou odpověď?

Odpovědi
zzzzz

Zcela jistě kalendářní, počítá se to od doručení, nebo od uplynutí lhůty, která byla k doručení stanovena a doručení se nezdařilo. To musí všude vědět!!!!!!!!!!

Mapel

Určitě to právník i soud zná. Je to na 100% 15 kalendářních dnů.