FikeCZ

co zname KAPACITNI dotykovy displej?

Nejlepší odpověď
beer

Kapacitní dotykový displej má vodivý povrch, je citlivější a umí multitouch (reaguje i na dva prsty současně) – obrázek tahem prstů zvětšuješ a naopak, otáčíš ap.
Více a přesněji zde:
http://www.mo­bilmania.cz/de­fault.aspx?ar­ticle=1108570

Další odpovědi
chudst

Reknu trosku jinak, co rekl beer:
kapacitni displej – ovlada se prsty, dotknete se lehce displeje a zmena se okamzite projevi
odporovy dislej – ovlada se ‚cimkoli‘ (stylusem, apod.) a musi na nej byt vyvinut vetsi tlak. Pro me hrozne nepohodlny.

lexx

Menu ovládáš dotekem obrazovky v místě ikonky, ne klávesnici ani myškou. Mívají v marketech u digitální váhy v sekci ovoce – zelenina.

RomanP

že ho používají kapacity, to znaméná profesoři, doktoři a tak podobně