zjentek

Co značí znak čtverce, používaný na konci věty?

Všiml jsem si jeho časté frekvence v diskuzích, zejména na YouTube.

Nejlepší odpověď
DoTazatel

Nejsou to náhodou emoji, emotikoni (prostě smajlíci)? Záležení na zařízení, které používáš, některá nerozpoznají (nenačtou správně) emoje a místo toho se zobrazí prázdný čtvereček…
Někdy na smsky používám starý mobil, který má už něco za sebou. Když mi ostatní napíší na konec věty smajlíka, tak se mi nezobrazuje :)

https://cs.pi­liapp.com/face­book-symbols/ A místo každého z nich se může objevit čtvereček, pokud to zařízení nerozpozná.

Další odpovědi
aliendrone

Mno… čtvereček? Hele, nebylo by lepší poslat UKÁZKU takové diskuze, kde ty čtverečky jsou? Kdoví, možná to jsou hash tagy #, možná jejich pazhřivé náhražky (víš jak je módou rádobyhackersky, popřípadě rasově méněcenně psát s chybami)

A možná je to něco jiného, těžko posoudit, dokud to neuvidím. ;) :D

agentpv

chtěl jsem to sem zkopírovat, ale ty čtverečky se tu nezobrazují.

Mc Merkurion

… jsou to smajlíci, asi ti to tvůj systém nebere, já tam mám smajly, žádný čtverce

Dr. Darko

Smajlící, Emoji, které tvůj systém nepodporuje. Proto ho nahradí čtevrcem.

zjentek

Tak jo aliene, posílám ochutnávku zde> https://www.y­outube.com/wat­ch?v=FGXA9v_Bo­es ,ale můžeš si otevřít jakýkoli video na YT a narazíš na ně D;D;

zjentek

Narážím na ně prakticky kdekoli. Všichni ho znaj, jenom já nevím, co znamená a ani jakou zkratkou se píše, umím ho jen zkopíropvat a po vložení se znak nezobrazí, včetně textu před ním. Kouzlo.

DoTazatel

Je to emotikon, který se v některých zařízeních nenačte.. :*

Záleží na stáří značky a na konkrétním typu zařízení a možná i na OS, který má – každý může mít trochu jiné smajlíky, kteří se v jiných zařízeních nenačtou.

Prázdné čtverečky nikdo nepoužívá, ani nic neznamenají. ;)

Mc Merkurion

… @DoTazatel: … tak, tak …

aliendrone

Je to jak kucíí píší – potřebuješ upgradovat soft. Já tam vidím také samé emotikony a žádné čtverečky. ;) :D

zjentek

Áááháááááááá… D;D;D; … ale věříte, že jsem s těma mýma XPéčkama dneska jistý podezření měl? (;

Díky bohu to YT POŘÁD ŠLAPE, ale je to den ode dne horší, už mně vypad ze hry i PornHub D;D;D;

zjentek

Znak

zjentek

No, takže tady taky ne. Prostě jde o čtvereček. Ne plný, jen kostra.