Co značí tato dopravní značka?

http://2i.cz/f430c1eb­38

Nejlepší odpověď
brillant

Dopravní značka upozorňuje, že nejkratší cesta není bezpečná
Čtěte více na: http://www.de­nik.cz/jihoces­ky-kraj/dopravni-znacka-upozornuje-ze-nejkratsi-cesta-neni-bezpecna-20131110.html

Další odpovědi
arygnoc

IGNORUJTE NAVIGACI, – to znamená, že prebiehajú pravdepodobne zmeny v organizácii dopravy (jazdné pruhy v protismere a pod., napr pri zemných prácach, opravách vozovky a pod.), ktoré nie sú v navigácii aktuálne.

anonym

…že máš ignorovat informace, které ti poskytuje GPS – pokud jsou v rozporu s místním dopravním značením (prý tyto značky jsou poměrně běžné např. v B, D, L či NL a jsou instalovány v situacích, kdy je nějaké omezení tak čerstvé či dočasné, že je GPS ´neznají´).
No – osobně si nemyslím, že takové značení je nějakým přínosem – ale možná jsou ve společnosti řidiči, kteří vjedou i na zbořený most, pokud je tam džípíeska pošle…
;-D

DjBoardkings

V tomto místě není spolehnutí na navigaci. By to mělo znamenat.