Miroslavst

Co značí, když se řekne kamarád? Dá se považovat určitá skupina lidí za kamarády?

Jelikož patří mezi mé kamarády většina uživatelů odpovědí, dovolím si i já popřát krásný nastávající rok.
http://img.na­dapenny.com/t20/103­65/nadap152044326­200232.jpg
Doplňuji:
Děkuji všem za přání. Vážím si ho.

Nejlepší odpověď
iceT

Není pravý přítel kdo lichotí ti slovy,
ale ten kdo do očí vždy pravdu ti poví,kdo tě napomene…toho si važ.

Kamarádem muže být každý,přítelem jen někdo.

Další odpovědi
Terryle

Díky, i Tobě všechno dobrý do nadcházejícího roku.
Kamarád je ten, s kým rád prohodíš pár slov nejen o tom, jak se daří v práci (to je známý), ale o životě a o tom dobrým a zlým, co přináší. Kamarád je mezistupeň mezi známým a přítelem. Přítel je ten, na koho se obrátíš a kdo tě neodmítne, když je ti nejhůř… Každopádně, ať se Tě kamarádi i přátelé v nejen novým roce držej – ti jsou v životě to nejdůležitější…

anonym

Už? Taky taky!

kapka

Všechno nej, vždy pojízdnýho pincka, dobře seřízené vrtule na větrné elektrárně a splněnou cestu do Orsku přeji v novém roce 2011. 🙂

ten který je

Tobě taky přeju hodně štěstí a zdraví po celý rok 2011 Míro.

Jahoda

Díky, Míro. Přání jsem vkládala před pár hodinami. To přání patří i Tobě, tak si ho přečti. :)))

anonym

připojuji se s přáním všeho dobrého v roce 2011,a opravdové přátelé,ne jen kamarády

panenka

Taky se připojují přeji ti hodně štěstíčka,zdravíčka lásky a at se ti vše co si budeš přát vyplní.

BEAES

Přeji také všem známým, kamarádům i přátelům pohodový rok 2011.

Miroslavst

Terko, moje řeč, vystihla jsi to úplně přesně. Děkuji.

kapka

Palečky a hvězdičky po půlnoci, tento rok už mám utrum.

Miroslavst

O palečky a hvězdičky vůbec nejde, jde hlavně o zábavu. Děkuji za přání.