zjentek

Co značí, je-li jedno ucho bez příčiny dlouhodobě červenější než druhé?

Nejlepší odpověď
aliendrone

V našem makrosvětě platí kauzalita, tedy nemůžeš mít COKOLIV bez příčiny. To, že si jí nejsi vědom na tom nic nemění. 😉 🙂

Můj tip: Souška učitelka tě za to ucho tahala, páč ti moc často padala tužka/penál/cokoliv z lavice na podlahu, když kolem tebe procházela v minisukni. 😄

Další odpovědi
cappuccino

To mivaji vetsinou zenske po telefonatu s kamoskou:-D

elkon

Normální je zajít na ORL.

led

Následok je závislý na príčine.
Nemôžem nesúhlasiť s aliendronom, ktorý pretrhol cieľovú pásku odpovedí na túto otázku skôr. ale… Bola to naozaj „Souška učitelka tě za to ucho tahala“? Nebola to „holka modrooká, která tě za ucho přítáhla k sobě“?

paul1

Není náhodou přeležené spaním stále na jednom boku? Chtělo by tomožná měnit polohu 😉