hanulka11

Co zítra u vás v kuchyni zavoní?

Nad čím se sejde vaše rodina u prostřeného stolu?
Doplňuji:
u nás bude rajská nejspíš s těstovinou – polévka je zatím ve hvězdách a máme štrůdl …
jsme zítra s dcerou sami ,tak to nějak neřešíme a nechte si všichni moc chutnat

Nejlepší odpověď
tom004

Nebude to v kuchyni,ale u kamaráda na chalupě.Bude to vypadat podobně. 🙂

http://img.na­dapenny.com/t20/112­95/nadap144406347­660231.jpg

Další odpovědi
Drap

Vývar, divoká kačena s nádivkou, bramborová kaše, štrůdl

hanny 2

Polévka s játrovými knedlíčky,uzený jazyk,křenová omáčka,domácí knedlík,koláč z křehkého těsta se švestkami a mákem.
Doplňuji:
Hanulko a co bude vonět u vás doma?

Deli

Zítra se budu muset vytáhnout, ale ještě moc nevím čím. Mám tu kuř.řízky a krásné brambory, tak to asi dopadne kuř.prsa s broskví a sýrem a k tomu americké brambory. (Jsou strašně jednoduché na přípravu, co jsem to objevila, dělám je docela často.)

Dnes jsme zazimovávali zahradu, takže jsme na oběd jaksi zapomněli (děti nebyly doma) a v 18 h manžel zavolal, aby nám dovezli pizzu. 🙂 Tak mu to budu muset zítra vynahradit.

kost

Jo holka to já sám nevím nechám se překvapit 🙂 ale děláte mi tu chutě!!)

dudu

Naprosto nedietní ražniči, štouchané brambory, rajčatový salát a před tím polévka s nudlemi a knedličkami. Věřím, že dcerušce a vnučičkám, které přijdou na návštěvu bude chutnat.

anonym

Dnešní odpověd´ na včerejší otázku zní:pečené končetiny Oryctolagus – e,k tomu Solanum tuberosum a salát z Cucumis.
😁

pokazdejinak

taky odpovídám až dnes ;) takže byl králík s knedlíkem a se zelím… akorát mám chuť na pivo, ale není doma – normálně ho nepijem

Jindri

knedlo, vepro, zelo, uz se na to klepu, mnam