zjentek

co zajímá bohy?

..a s kým budou jednat, až na to přijde? :o

Nejlepší odpověď
led

Túto otázku je najlepšie adresovať:
Erich Anton Paul von Däniken http://www.da­niken.com/
podá vam vyčerpávajúce informácie

ale podľa mňa, kedže človek bol stvorený na obraz Boží, preniasol do neho aj svoje vlastnosti a záujmy. Takže túto otázky môžem použiť aj na človeka.
Co zajíma bohy, to isté, čo zajíma člověka. Jestvuje člověk, co ho zajíma?
s kým budú jednať, znova sa vrátime do objaviteľských čias, s kým jednali prví objavitelia cudzích zemí? S prvým, koho zbadali, koho stretli, považovali za vhodného na jednanie a cez neho robili prvé krôčiky v poznávaní neznámeho.
Buďte prvý, s kým sa stretnú a budú najprv jednať s vami, pokiaľ vás budú za vhodný druh na jednanie považovať. :)

Další odpovědi
ANGET

jestli jím nezahýbají bohyně
Doplňuji:
dávají si na uši sluchátka a poslouchají Bacha aby nedopadli podobně jako jeden z nejznámějších paroháčů … Herne chráň je … 🙂

anonym

Bohy- takže mimozemštany zajímá náš vývoj,ale určitá jejich část nás chce vylikvidovat, mají strach, že zamoříme vesmír, mají nás za odpad.