chucky

Co zabírá na nevolnost?

Poradili by jste mi prosím, co zabírá při problémech se žaludkem. Budu to mít nejspíš od nervů, dost dělám. Koupila jsem si kapky v lékárně, ale nepomáhají.

Nejlepší odpověď
BEAES

Kupte si v lékárně nějaký žaludeční čaj a B komplex, začněte se šetřit a dostatečně spěte-neponocujte!

Další odpovědi
aramah

Já beru Omeprazol a pomáhá.

anonym

Prý pomáhá čistá voda. Přišlo mě to mejlem a možná na tom něco bude. http://preskoc­.cz/e77

Miroslavst

Pokud je mi zle, používám smectu, je to sáček s práškem co se rozpustí ve vodě a vypije. Mně to pomáhá.

Mili @

Zkuste meduňku, uklidňuje…