TONICK

Co za značku notebooků, v popisu parametry..

Zdravím Vás přátelé,
tentokrát se Vás chci zeptat, jaký notebook si pořídit..

Mé nároky jsou malé, ale přesto nějaké jsou.

Chci koupit stroj, který bude mít dobrý poměr cena/kvalita. Rád bych nějaký modernější design, málo poruchový stroj s kvalitním servisem nejlépe v ČR (v ČR není podmínkou), stačí mi na běžné práce jako používání Office, koukání na filmy, webchat s přáteli, apod. Dále bych chtěl co nejlepší výdrž baterie a klidně nějaké funkce navíc (ve srovnání s ostaními značkami). Stroj by také neměl patřit mezi nejtěžší a když ho nějakou hodinku ponesu v ruce, měl bych ještě cítit, že mi ruka neupadla.

Navrhněte mi prosím pár značek, se kterými máte zkušenosti a které by dle Vašeho stanoviska mohly vyhovovat mým požadavkům. Děkuji za Vaše názory 🙂 Mějte se fajn :)

Odpovědi
Nozdrolomo

osobně to mám seřazeno takto:
DELL → HP → Lenovo (bývalé IBM) → Acer → Asus
Myslím, že vašim požadavkům vyhovuje naprostá většina běžných modelů a výdrž baterie se dnes standartně pohybuje okolo 6–8h. Dá se případně prodloužit přídavným batery-packem, který se nacvakne na spodek notebooku. To ale zvyšuje váhu, tak pozor na tu upadlou ruku :) Také stojí za zvážení, zda nepořídit spíše netbook, který na výše zmíněné také stačí, je lehčí na transporty a má delší výdrž. Nevýhoda je menší rozměry a tím menší úhlopříčka např na to sledování filmů. šťastnou ruku při výběru.

Valky

Lenovo nebo Dell… Ostatní značky vůbec neberte! Stojí to za prd.. I když máte národy malé, chcete snad, aby to něco vydrželo a neměl jste to jen na reklamaci… Lenovo dělá navíc překrásné notebooky s moderním designem a mají široký výběr… :o) Já bych do jiného nešla, i když v dnešní době spíš čekám, až Lenovo vydá tablety, které chystá tři… Z toho dva s Androidem.. Takže parádička :o)