dust8

Co za značku koštěte používala pro létání Saxana, protože na létání se rouška nevztahuje?

Odpovědi
Kepler

Typ Subsonic GLS, ale dá se sehnat jenom v Bradavicích, takže zapomeň. Stejně nemáš pilotní průkaz.

led

Uvedomte si ako sa šíri Covid19. Ako ste si určite všimli, že na metle, aj v Bradaviciach, sa jazdí bez masky. Viete si predstaviť, ako pri tej rýchlosti lietania na metle, je široké okolie zamorené kvapkami potu a kvapôčkami zrýchleného dychu… Takže je prirodzené, že pre mládež do 1000 rokov jazdiacu na metlách je rúška povinná. My starší, sa už nejančíme a lietame pomalou bezpečnou rýchlosťou do 10km za minutu.

Čo ste sa to vlastne pýtali? aha… Nejlepšie lietali metly výrobcu USS (urob si sám) z kvalitnej vrby čo rástla, ajajaj to je výrobné tajomstvo. Mám ju aj teraz v avatare. A malá Saxa, tá používala ešte len takú školácku lietačku Barrandku.