vita

Co za tento čin mě čeká?

Ahoj je tady kdo by mi odpověděl na moji otazku
Před 5 lety jsem formou pošty posilal zajemcum 15 minutove péčka bez začatku a konce/scénky/.Dali mi ucet do minusu a zablokovali. Vyšetřovani trva již 2 roky.Ted se blizi termin kdy nahlednu s advokatem do spisu. Co za tento čin me čeka?
Jedna se mi o §118,§152 odst.1 a §250 odst 1 a 2

Nejlepší odpověď
standa

Mrkněte na původní otázku, kde jsem doplnil svoji původní odpověď, na základě vašeho upřesnění o jaké trestné činy se jedná…

TRESTNÍ ZÁKONÍK platný před 1.1.2010
§ 250 Podvod
(1) Kdo ke škodě cizího majetku sebe nebo jiného obohatí tím, že uvede někoho v omyl, využije něčího omylu nebo zamlčí podstatné skutečnosti, a způsobí tak na cizím majetku škodu nikoli nepatrnou, bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta nebo zákazem činnosti nebo peněžitým trestem nebo propadnutím věci nebo jiné majetkové hodnoty.

(2) Odnětím svobody na ŠEST MĚSÍCŮ až TŘI LÉTA nebo peněžitým trestem bude pachatel potrestán, způsobí-li činem uvedeným v odstavci 1 škodu nikoli malou.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nelegalni-prodej-dvd-co-za-tento-cin-me-ceka-2

Další odpovědi
RAB

to už tady bylo