tendruhy

Můžete mi popsat psychiatrickou diagnózu organická emoční labilita?

Dobrý den, chodím k psychiatrovi a ten mi napsal do lékařské zprávy diagnoza: organická emoční labilita. Mohli byste mi o této diagnóze napsat trochu víc, jako projevy nefarmakologická léčba atd.? Byl bych moc rád S díky přeju krásnou neděli

Nejlepší odpověď
annas

Myslím si, že to není vhodné ptát se jedinců, kteří nemají zkušenosti. Pokud někdo má, ale labilita může mít u každého jinou příčinu.

Našla bych vám jedině odkaz a ten ti může najít sám. Je víc možností, nevím,, co máte vy. Navíc léčbu musí navrhnout lékař.

Další odpovědi
nyjono

Pročti si články.

https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=organick%C3%A1+e­mo%C4%8Dn%C3%AD+la­bilita+(asteni­e)&oq=organic­k%C3%A1+emo%C4%8Dn%C3­%AD+&aqs=chro­me.2.69i57j0l2­.9592j0j8&sou­rceid=chrome&i­e=UTF-8

nyjono

Annas, pokud tazatel píše, že chodí k psychiatrovi a že má od něj lékařskou zprávu, tak je pravděpodobné, že léčbu lékař navrhl.
Nebo se mýlím?