Co za nejdelší slovo jste byli schopni složit ve scrabblu?

Pochlubte se!

Odpovědi
quentos

Myslím, že to bylo „nevnuknouti“. Ale jelikož scrabble o délce slov vůbec není, možná jsem tohle slovo (které jsem položil asi před 25 lety) už překonal a nepamatuju se na to.

Rokio

Nejdelší slovo, na které si pamatuji, že jsem vytvořil ve skrebblu, je lopatka.

anonym

Zjentku dby? to nemáš ani za bůra!

anonym

quentos: No jo, už to čtu, ty to hraješ profesionálně. Ale dobrý slovo.

quentos

jj :{)> nevím, zda se tomu dá v této zemi říkat „profesionálně“ (protože uživit se tím tady nedá), ale závodně ano, už 13 let, z toho 10 vrcholově… dík :{)>

anonym

Rokio: To ale za moc bodů není, nebo se pletu?

quentos

Záleží na okolnostech. Položíte-li všech sedm písmen naráz, dostanete 50 bodů navrch (ve scrabblové hantýrce se tomu říká „bingo“), takže jestli to byl tento případ, mohlo to být klidně i za 74 bodů (šlo-li to přes pole ztrojnásobující hodnotu slova). Jinak máte pravdu, že bez prémie se to slovo klidně dá zahrát i jen za sedm bodů. ;{)>