dust8

Co za místnosti má obsahovat každá správná bouda u domu?

Nejlepší odpověď
Kepler

Vepředu ponk se stojanovou vrtačkou a svěrákem a další nářadí, vzadu pak uzamykatelnou trucovnu s pohovkou, ledničkou a bytelným sejfem. A přípojkou na interfernet, aby ses dostal na odpovedi.cz.

Další odpovědi
Drap

Je odvislé od toho, k čemu má bouda sloužit.

anonym

Když jsem se zeptal sousedovic psa, řekl mi haf.
Počítám, že jeho bouda není na místnosti rozdělená.

anonym

Pořádnej špajz i na úrovni místnosti 🙂

Jana5678

Hned po koupi domu jsem si začala shánět psa, který mi bude dělat dobrého společníka. Kamarádka mi poradila chovatele bernských salašnických psů, kterým se právě narodila štěňata, a tak jsem si hned jedno zamluvila. Hned jsem začala vybírat z nabídky na internetu psí boudy a nakonec jsme vsadila na klasiku: https://www.cas­krmeni.cz/eshop/ps­i/boudy-a-stany/. Myslím, že pro psa to stačí :D