Co za dobrotu to mají na stole v otázce?

Vypadá to jako jednohubky, ale přitom nejsou samostatně, takže to dost mate. To je nějaké „estetické zkrášlení“ s těmi špejlemi a bodáky?

Co by to mohlo být? Jak se to jí?

Poznam jsem z toho akorát ty olivy a snad i rajčata/papriky?

Zdroj: https://pixaba­y.com/cs/stra­na-%C5%A1pejl%C3%AD-kusy-v%C3%BDdr%C5%BE-tabulka-1206687/

Odpovědi
Arne1

Podle mne je to raut z nějaké recepce. Je to esteticky dotvořené aby to nebylo tak obyčejné.

ivzez

Zřejmě to jsou zeleninové jednohubky s mozarellou, párátáka,
špejle, … jsou použity, protože by to jinak nedrželo pohromadě.

To červené vypadá na větší fotce jako půlky ředkviček.