Dvorní šašek

Co za bláznivou věc jste v životě dosud udělali? Máte nějakou veselou příhodu, na kterou jen tak nezapomenete?

Pochlubte se.

Nejlepší odpověď
Drap

Udělal jsem spoustu bláznivých věcí a veselých příhod bych měl na knihu. Chlubit se však nebudu, nevidím k tomu jeden jediný důvod. Tyto stránky jsou , jak už název napovídá na otázky a odpovědi, které mohou někomu pomoci, č být k něčemu dobré. Komu takovéto odpovědi a v čem pomohou? Doporučuji všem, aby si znovu přečetli podmínky těchto stránek a kodex.. Pokud jste schopni porozumět psanému textu , tak se dozvíte, že na chatování jsou jiné stránky a zde to odporuje pravidlům.

Další odpovědi
led

„Co za bláznivou věc jste v životě dosud udělali?“
Bláznivú?
Vlastne ano, Bolo bláznivé povedať svoju veselú príhodu, aby som ju neskôr počula z úst iného ako JEHO veselú príhodu. Jednoducho viac ľudí, buď nevedomky, alebo úmyselne je schopných šíriť vašu, moju, akúkoľvek príhodu prispôsobene svojim zámerom ako ich vlastný jedinečný zážitok.
Ale k jednej veci, aj keď sa mi nezdá veselá, ale bláznivá naozaj je, sa priznám aj tu:

Okolo nás zúri Október 2009. Príroda a obydlia si už privykli na nový poprázdninový režim. Aj na internete nastala strašná nuda, strácali sa rôzne mediálne kačice, ale… aha, čo tak pozrieť aj na iné stránky, než len pracovné… Také, kde by som objavila zaujímavé podnety. Už viackrát som prešla očami po jednej internetovej stránke. Aj tu padali rôzne otázky a odpovede, Tak som aj položila zákernú otázku ohľadne pre mňa podivnej módy mladých. A prekvapením boli aj odpovede. Po čase pri čítaní užívateľských príspevkov a pošty, po niekoľkých návrhoch českých užívateľov o písaní textov v slovenčine, prišlo druhé bláznivé rozhodnutie: prešla som na slovenčinu… Co za bláznivou věc jsem v životě udělala? Jistě jich bylo víc. Já ti, šašku, nevím…

quentos

Zkrátil jsem si cca v 11 letech s bratrancem cestu přes pole.
Jílové.
Zhruba uprostřed pole už jsme se nemohli hnout a museli volat o pomoc. Té se nám dostalo – pomohli dva místní staří pánové, donesli prkna, po nichž jsme přešli k nim do chalupy, nechali nás pookřát… domů jsme přišli asi 1,5 h po limitu…
Dnes se tomu smějeme a vešlo to do klubovní kroniky jako „Jílové dobrodružství“, ale tehdy nám moc do smíchu nebylo…

led

Dvorní šašek, som rada, že ste aspoň na záver za svoj príkaz „Pochlubte se.“ nedali výkričník. Tak chápem váš pokus po zábave.
V tomto prípade dávam Drapovi plne za pravdu..