aftacek

Co z vědeckého hlediska stojí za homosexualitou?

Odpovědi
Pepa25

Homosexualita je sexuální orientace.
Vědci neznají přesnou příčinu sexuální orientace, ale domnívají se, že je způsobena komplexní souhrou vlivů genetických, hormonálních a prostředí. Ačkoli žádná jediná teorie o příčině sexuální orientace dosud nezískala rozšířenou podporu, vědci upřednostňují biologicky založené teorie.

Zdroj: podle anglické Wikipedie

Reezo

Duševní porucha/nemoc, sexuální deviace.

elkon

Hormonální porucha. Bohužel najednou jako mávnutím proutku slyšíme kolem sebe hlasy, že to je normální. Není tak dávno doba, kdy se uvádělo, že to je choroba.