Rokio

Co z tohoto byste brali jako posunování člověka dopředu?

  1. zvyšování hodnoty jeho finančního majetku
  2. zvyšování počtu měsíců praxe v zaměstnání tohoto člověka
  3. získávání perků, schopností, dovedností a zvyšování kladných statististik avataru v RPG hře toho člověka
  4. vylepšování obydlí, ve kterém bydlí a kupování do něj vybavení
  5. čtení zpráv s odborným obsahem na internetu a sledování naučných videí na Youtube

Nejlepší odpověď
aliendrone

Snad s vyjímkou bodu č.3 to všechno ostatní děláš tak nějak AUTOMATICKY, ne? Dokonce i Kepler si přes samou lihokvasnou alchymii a degustaci najde čas na sebevzdělávní např. v oboru údržby vulkanizovaných balónových plášťů apod. ;) :D :D

Uznávám, že bod 3 MŮŽE BÝT (někdy) zábavný přímo závislácky, ale ruku na srdce – je to JEN MRHÁNÍ ČASEM. Ale díky žes mi připomněl, musím mrknout na situaci kolem remasteru Diabla 2 (trojka byla nanic)! Jestli už vyšel, tak budu časem mrhat o 106! Spíš o 1 000 003!! ;) :D :D

Další odpovědi
Kepler

Já bych tam zařadil bod 2. a 5. Pro aliendrona by byl velký posun, kdyby se naučil domácí výrobě molekulární kyseliny a vylepšení hydrauliky pro vysouvání sekundární tlamičky. To tam ale bohužel není.

ElonMusk

Jediný smysl tam dává asi jen bod 1.
Zpravidla se usuzuje, že člověk má rozšiřovat svůj kulturní (vzdělání), sociální (sociální vztahy) a ekonomický (finance, aktiva) kapitál. Občas se i přidává, že člověk má erotický kapitál (který vede k získání aktiv a navyšování sociálního kapitálu).

aliendrone

Kepler>>> Jasně! Vím co mi předhazuješ a uznávám, že na VYSOUVÁNÍ (a VSOUVÁNÍ) jsi zkrátka větší expert, než já. OK, to ještě rozdýchám, ale sejří mě, že se ohledně toho s námi ostatními nepodělíš o nějaké tipy a triky, chmeyde lakomej! ;) :D :D