Avatar uživatele
Rokio

Co z tohoto byste brali jako posunování člověka dopředu?

  1. zvyšování hodnoty jeho finančního majetku
  2. zvyšování počtu měsíců praxe v zaměstnání tohoto člověka
  3. získávání perků, schopností, dovedností a zvyšování kladných statististik avataru v RPG hře toho člověka
  4. vylepšování obydlí, ve kterém bydlí a kupování do něj vybavení
  5. čtení zpráv s odborným obsahem na internetu a sledování naučných videí na Youtube

Upravil/a: annas

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Kepler, aliendrone před 1386 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aliendrone

Snad s vyjímkou bodu č.3 to všechno ostatní děláš tak nějak AUTOMATICKY, ne? Dokonce i Kepler si přes samou lihokvasnou alchymii a degustaci najde čas na sebevzdělávní např. v oboru údržby vulkanizovaných balónových plášťů apod. ;) :D :D

Uznávám, že bod 3 MŮŽE BÝT (někdy) zábavný přímo závislácky, ale ruku na srdce – je to JEN MRHÁNÍ ČASEM. Ale díky žes mi připomněl, musím mrknout na situaci kolem remasteru Diabla 2 (trojka byla nanic)! Jestli už vyšel, tak budu časem mrhat o 106! Spíš o 1 000 003!! ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Já bych tam zařadil bod 2. a 5. Pro aliendrona by byl velký posun, kdyby se naučil domácí výrobě molekulární kyseliny a vylepšení hydrauliky pro vysouvání sekundární tlamičky. To tam ale bohužel není.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ElonMusk

Jediný smysl tam dává asi jen bod 1.
Zpravidla se usuzuje, že člověk má rozšiřovat svůj kulturní (vzdělání), sociální (sociální vztahy) a ekonomický (finance, aktiva) kapitál. Občas se i přidává, že člověk má erotický kapitál (který vede k získání aktiv a navyšování sociálního kapitálu).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
aliendrone

Kepler>>> Jasně! Vím co mi předhazuješ a uznávám, že na VYSOUVÁNÍ (a VSOUVÁNÍ) jsi zkrátka větší expert, než já. OK, to ještě rozdýchám, ale sejří mě, že se ohledně toho s námi ostatními nepodělíš o nějaké tipy a triky, chmeyde lakomej! ;) :D :D

před 1386 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek