leader

Co z toho máte že odpovídate?

K čemu vám to ,že máte například medaile za odpovědi? Ti s nejvíce body dostanou peníze nebo mají jen dobrý pocit?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Nic z toho nemám a přesto,pro zábavu i pro poučení,pro vzdělání a poznáváni,pro potěchu a dobrý pocit,že tázající se dozví odpověď na svou otázku,stejně jako Ty.

Další odpovědi
mosoj

Říká ti něco procvičování paměti a jak vidím tak ne.
Mám z toho dobrý pocit, že jsem všechno nezapomněl.

Zorro : Co ty víš o mých pocitech. Zatím jsi žádné znalosti neukázal a zřejmě jsi mladý.
Otázka na kterou odkazuješ není tak daleko od věci a nikoho neuráží.

anonym

Cest, morAlka a osobní pocit naplneni z pomoci ostatním. Nic to nestojí a mnohym lidem to může vylepsit zivot nebo jen objasnit neco co chteli vedet. To uz myslim stoji za zvazeni ne? A ted se neptam.. Pouze se zamyslim. :) Body tu nehraji zadnou roli a kdo se za nemi honi, tak snad je to cestou poradnych odpovedi a pomoci ostatnim a ne jen vtipnym schazovanim tech co se tu ptaji..

anonym

Rád pomohu se svými odpověďmi a ještě na druhou stranu se snažīm svými odpověďmi upozornit mladou generaci, že ne všechno bylo za komunistů špatnē, protože oni jsou zmanipulování modrými ptáky o tom, jak se nám špatně žilo.
Body a medaile vůbec neřeším, protože vím, že stejně za to nic nedostanu.

marci1

Když pominu ty trolly, trapné a urážející odpovědi, tak určitě to, že si procvičujeme mozek-něco jako luštění křížovek, něco se dozvíme, něco můžeme třeba i dle svých schopností a možností někomu poradit. Také se pobavíme. Medaile jsou jen symbolické, nikdo nic materiálního nezíská. Nejlepší věci jsou přece ty, které nejsou za peníze ! 🙂

Nevíteto?

Mám z toho zábavu, dobrý pocit z pomoci ostatním, procvičování si vlastních znalostí, zvětšování si rozhledu. 🙂

led

Drap, predsa len je to starší človek, zabudol v odpovedi napísať to podstatné:
…„desetidenní dovolenou podle svého výběru“, na vlastní náklady.
Ale teraz vážne, ako píše mosoj i ďalší, je to dobré precvičenie pamäti, k tomu je treba mozog udržovať v kondicii a nečítať len športové články.
Na druhej strane dobrý pocit rozdávania skúsenosti a znalostí, ľuďom, čo to naozaj potrebujú, pocit, že ešte nepatríme do zberu, nenahradí ani „Drapova dovolenka“.
Lepšie je byť
duchom mladý, aj keď vekom sklonený,
než mladý vekom a duchom nepotrebným.

zorro

Někteří důchodci si tady procvičují pamět, ale moc jim to nejde. A s tím dobrým pocitem to nebude tak slavný.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mnel-pravdu

Mosoji, já vím že když je někomu 70, tak ten mozek už moc nepracuje. Naštěstí tě Qeuntos opravil. Původní otázka byla:
Mněl pravdu?
A taky mě sereš, protože se neustále do někoho navážíš, Pepo Mošno.

anonym

Jen se divím,že sem Barbakan nenapsal,že jde u Drapa o klamavou odpověď.

cochee

Já si jen nafukuju ego.

setapouch

Odpověď Drapa nahlášena z důvodu: Spam, reklama, obtěžující příspěvek..

briketka10

Ano souhlasím s orwellem ! 😁

orwell

zorro: Takže by bylo lepší, kdyby důchodci raději kontinuálně přeměňovali pivo na moč? Znám jednoho bývalého kolegu-osmdesátníka a byl bych rád u toho, pokud byste si vy dva otestovali a porovnali paměť.

zorro

Orwelle, zkus nějaký dobrý vitamínový přípravek na podporu mozku.

orwell

Mohl bych ti na to odpovědět mnohem vtipněji, ale nestojíš mi za to, ubohý to chlapče.

zorro

Takže kulový, co. Ta věc mezi ušima začíná vynechávat. Zkus si omývat přirození vlažnou vodou.

anonym

Uff ted si vsimam ze jsem neumyslne podotknul neco cim se jasne vyjadril Drap, ale na druhou stranu jeho odpoved me fakt pobavila. Takze palec nahoru! :)