Avatar uživatele
leader

Co z toho máte že odpovídate?

K čemu vám to ,že máte například medaile za odpovědi? Ti s nejvíce body dostanou peníze nebo mají jen dobrý pocit?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3211 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dědapetr

Nic z toho nemám a přesto,pro zábavu i pro poučení,pro vzdělání a poznáváni,pro potěchu a dobrý pocit,že tázající se dozví odpověď na svou otázku,stejně jako Ty.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Říká ti něco procvičování paměti a jak vidím tak ne.
Mám z toho dobrý pocit, že jsem všechno nezapomněl.

Zorro : Co ty víš o mých pocitech. Zatím jsi žádné znalosti neukázal a zřejmě jsi mladý.
Otázka na kterou odkazuješ není tak daleko od věci a nikoho neuráží.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Cest, morAlka a osobní pocit naplneni z pomoci ostatním. Nic to nestojí a mnohym lidem to může vylepsit zivot nebo jen objasnit neco co chteli vedet. To uz myslim stoji za zvazeni ne? A ted se neptam.. Pouze se zamyslim. :) Body tu nehraji zadnou roli a kdo se za nemi honi, tak snad je to cestou poradnych odpovedi a pomoci ostatnim a ne jen vtipnym schazovanim tech co se tu ptaji..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Rád pomohu se svými odpověďmi a ještě na druhou stranu se snažīm svými odpověďmi upozornit mladou generaci, že ne všechno bylo za komunistů špatnē, protože oni jsou zmanipulování modrými ptáky o tom, jak se nám špatně žilo.
Body a medaile vůbec neřeším, protože vím, že stejně za to nic nedostanu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Když pominu ty trolly, trapné a urážející odpovědi, tak určitě to, že si procvičujeme mozek-něco jako luštění křížovek, něco se dozvíme, něco můžeme třeba i dle svých schopností a možností někomu poradit. Také se pobavíme. Medaile jsou jen symbolické, nikdo nic materiálního nezíská. Nejlepší věci jsou přece ty, které nejsou za peníze ! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nevíteto?

Mám z toho zábavu, dobrý pocit z pomoci ostatním, procvičování si vlastních znalostí, zvětšování si rozhledu. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Drap, predsa len je to starší človek, zabudol v odpovedi napísať to podstatné:
…„desetidenní dovolenou podle svého výběru“, na vlastní náklady.
Ale teraz vážne, ako píše mosoj i ďalší, je to dobré precvičenie pamäti, k tomu je treba mozog udržovať v kondicii a nečítať len športové články.
Na druhej strane dobrý pocit rozdávania skúsenosti a znalostí, ľuďom, čo to naozaj potrebujú, pocit, že ešte nepatríme do zberu, nenahradí ani „Drapova dovolenka“.
Lepšie je byť
duchom mladý, aj keď vekom sklonený,
než mladý vekom a duchom nepotrebným.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zorro

Někteří důchodci si tady procvičují pamět, ale moc jim to nejde. A s tím dobrým pocitem to nebude tak slavný.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mnel-pravdu

Mosoji, já vím že když je někomu 70, tak ten mozek už moc nepracuje. Naštěstí tě Qeuntos opravil. Původní otázka byla:
Mněl pravdu?
A taky mě sereš, protože se neustále do někoho navážíš, Pepo Mošno.

Upravil/a: zorro

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jen se divím,že sem Barbakan nenapsal,že jde u Drapa o klamavou odpověď.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

Já si jen nafukuju ego.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
setapouch

Odpověď Drapa nahlášena z důvodu: Spam, reklama, obtěžující příspěvek..

před 3209 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

Ano souhlasím s orwellem ! 😁

před 3211 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
orwell

zorro: Takže by bylo lepší, kdyby důchodci raději kontinuálně přeměňovali pivo na moč? Znám jednoho bývalého kolegu-osmdesátníka a byl bych rád u toho, pokud byste si vy dva otestovali a porovnali paměť.

před 3211 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zorro

Orwelle, zkus nějaký dobrý vitamínový přípravek na podporu mozku.

před 3211 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
orwell

Mohl bych ti na to odpovědět mnohem vtipněji, ale nestojíš mi za to, ubohý to chlapče.

před 3211 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zorro

Takže kulový, co. Ta věc mezi ušima začíná vynechávat. Zkus si omývat přirození vlažnou vodou.

před 3211 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Uff ted si vsimam ze jsem neumyslne podotknul neco cim se jasne vyjadril Drap, ale na druhou stranu jeho odpoved me fakt pobavila. Takze palec nahoru! :)

před 3211 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek