terry

Co z toho má myslivec, když zastřelí orla? Slyšela jsem tu zprávu v TV, důvod nechápu.

http://www.me­diafax.cz/doma­ci/4012266-Orla-vypusteneho-v-ramci-zachranneho-programu-nasli-zastreleneho-v-Polsku

Nejlepší odpověď
Drap

Důvodů může být hned několik. Je to přece jen predátor lovící drobnou zvěř. Dalším důvodem může být nezvyklá a vzácná trofej. A nebo také obyčejná lidská blbost.
V každém případě je to odsouzebníhodná nehoráznost . Bohužel, jen náhodou se podaří takového člověka dopadnout.

Další odpovědi
veruska

Položila bychsi i otázku,jak se mohl takový blb stát myslivcem?

Damiana

Nemám ráda myslivce, jsou úplně nadržení na cokoli, co se hýbá. Zákeřně číhat, střílet, to jejich odporné cvičení psů na norování je vrchol hnusu a vůbec. Oslava jejich pitomých „trofejí“ je jen bezcitný hold smrti a zabíjení. Hlavně hodně nechutné jsou ty jejich domácí „výzdoby“ vycpanými hlavami, parožími a rozcapenými kůžemi – to jsou děsné chrámy smrti. Na jejich sedáncích a trachtacích pijí jak nezřízení a hulí jako když se paří lesy. Obvykle jsou dost neotesaní a smrdí. Jsou to pro mě vrahouni a basta.

ten který je

Má z toho možná nějaký zvláštní druh orgasmu,nebot myslivci jsou ožralové a burani.