Lleni

Co z toho jste , a jak moc to u vás plati???;)))))

Melancholik- náladový,tichý věrný nedůvěřivý obětavý vážný citlivý uzavřený
Sangvinik- hovorný vnímavý nesoustředěný nestálý optimistický společenský
Flegmatik- pasivní rozvážný spolehlivý pomalý lhostejný necitlivý trpělivý
Cholerik( to sem já;)) – aktivní soutěživý nedutlikvý výkonný žárlivý samostatný netrpělivý
Doplňuji:
Jesi ste křížení, tak v anketě dejte co ste nejvíc, a napište odpověď s čim na kolk procent;)))))

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Lucijej

Melancholik

No víš, moc málo lidí se dá zaškatulkovat do těchto čtyř škalutek, většina je křížencem několika typů.

Třeba já jsem cholerická melancholička…

Další odpovědi
anonym

Melancholik

Doplňuji:
A flegmatik. Nepřipouštím si žádné problémy ani smutek – jsem veselé a usměvavé povahy. Mám cítění s lidmi a především se zvířaty. Potěší mě i maličkost a jsem šťastná. Nikdy se nerozčílím ani si na nic nestěžuji a i z vážných věcí dokáži vytřískat hodně pozitivního. A dost se dívám kolem sebe.

badisko

Melancholik

Doplňuji:
prevazne …jen me nejak nebere vsechen ten svetabol …ten nechavam druhejm ..

brillant

Melancholik

huxa

Flegmatik

Doplňuji:
lucijej-v tom případě jsem já cholerický flegmatik :)

BANAN93

Flegmatik

Doplňuji:
ale když už se naseru, tak mi musej jít všichni z cesty :D

Kamionacka09

Sangvinik

50% jsem sangvinik,40% flegmatik a kdyz mi neco obcas chytne tak tech zbylich 10% jsem melancholik.

everest

Melancholik

Doplňuji:
a flegmatik.

manon

Flegmatik

Doplňuji:
Tady jsi zkontroluj, zda si někdo neprotiřečí :) po čase:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaky-temperament-mate

Já osobně jsem všeho kousek.

chachar1922

Flegmatik

Doplňuji:
Donedávna jsem byla cholerik. Ale už nejsem. Není proč se rozčilovat. Je to zbytečné. Nad věcma buď mávnu rukou, nebo se jim zasměju.

anonym

Sangvinik

Doplňuji:
Jsem sangvinik – jsem společenská, ráda se bavím a směju…ale trochu křížená s flegmatikem – občas taky trochu tichá (a to hlavně ve společnosti, kde nikoho neznám), nesoustředěná…

Lyn

Melancholik

Když kápne poslední kapka, pak cholerik. Velký cholerik.

odpomass

Flegmatik

anonym

Flegmatik

Je mě to jedno co jsem :).

sevos

Cholerik

Doplňuji:
Nervák

Zibner

Flegmatik

anonym

Lidi o mě říkají, že jsem flegmatik, ale mě je to jedno.

aramah

česílko dobrý :))))))