Co z těchto možností dovolené preferujete?

Nejlepší odpověď
Arne1

Jiná odpověď / druh

Budeš se divit, ale všechno dohromady. Například když jsme u moře, tak se například ráno válíme u moře a odpoledne vyrazíme někam na výlet.

Další odpovědi
quentos

Jiná odpověď / druh

Podobně jako Arne1. Když jedu k moři, nikdy se nevydržím celý týden, natož dva válet na pláži, chci taky něco poznat, vidět. Když jedu na hory, zase je na mě moc chodit týden v kuse po horách, takže túry prostřídávám relaxačními dny u horských jezer a poznáváním památek.

Kepler

Moře, písečné pláže, relaxace

Podvozek už není příliš funkční, tak mi nic jiného nezbývá.

Drap

Jiná odpověď / druh

Věnuji se svým zálibám a koníčkům na dobře známém místě. Dělám to tak už řadu let a nemíním nic měnit

cochee

Jiná odpověď / druh

Já jsem v tomto jiný než většina. Dovolená znamená pro mě napřed několik dní nedělat vůbec nic, a až mě to omrzí, tak se něčím zabavím, nejlépe prací, ale nikdy, NIKDY, bych na dovolenou nikam nejel – pro mě mrhání penězi na účel, který mi absolutně nic nepřinese.

elkon

Jiná odpověď / druh

Podle situace a možností.

Edison

Jiná odpověď / druh

Je zvláštní, že se všici oháněj dovolenejma, ze kterejch si klidně přivezou nějakou tu breberu, ale nikdo se nezajímá o pracovní cesty. A nemám na mysli nějaký pendlery, ale obchodníky, managery, techniky, kteří zprovozňují nebo opravují, či udržují naše výrobky v zahraničí v provozu. Přitom jsme silně exportní země. Myslím, že lidi nic nepochopili.

Emefej

Jiná odpověď / druh

Já mám dovolenou celý rok, o prázdninách beru psa a vnoučata na loď a plavíme se po vodních cestách. Vloni jsme dopluli až do Bremerhavenu, letos jsme se chystali na plavbu do Hamburku. Místo toho poplujeme do Přelouče. Tam je taky hezky.

GM

Jiná odpověď / druh

Od všeho trochu kromě horských túr, ty mně nebavily ani v mládí.