Nejlepší odpověď

Stříbrný

Jiná odpověď / druh

Budeš se divit, ale všechno dohromady. Například když jsme u moře, tak se například ráno válíme u moře a odpoledne vyrazíme někam na výlet.

Další odpovědi:

Zlatý

Jiná odpověď / druh

Podobně jako Arne1. Když jedu k moři, nikdy se nevydržím celý týden, natož dva válet na pláži, chci taky něco poznat, vidět. Když jedu na hory, zase je na mě moc chodit týden v kuse po horách, takže túry prostřídávám relaxačními dny u horských jezer a poznáváním památek.

Zlatý

Moře, písečné pláže, relaxace

Podvozek už není příliš funkční, tak mi nic jiného nezbývá.

Zlatý

Jiná odpověď / druh

Věnuji se svým zálibám a koníčkům na dobře známém místě. Dělám to tak už řadu let a nemíním nic měnit

Zlatý

Jiná odpověď / druh

Já jsem v tomto jiný než většina. Dovolená znamená pro mě napřed několik dní nedělat vůbec nic, a až mě to omrzí, tak se něčím zabavím, nejlépe prací, ale nikdy, NIKDY, bych na dovolenou nikam nejel - pro mě mrhání penězi na účel, který mi absolutně nic nepřinese.

Bronzový

Jiná odpověď / druh

Podle situace a možností.

Zlatý

Jiná odpověď / druh

Je zvláštní, že se všici oháněj dovolenejma, ze kterejch si klidně přivezou nějakou tu breberu, ale nikdo se nezajímá o pracovní cesty. A nemám na mysli nějaký pendlery, ale obchodníky, managery, techniky, kteří zprovozňují nebo opravují, či udržují naše výrobky v zahraničí v provozu. Přitom jsme silně exportní země. Myslím, že lidi nic nepochopili.

Zlatý

Jiná odpověď / druh

Já mám dovolenou celý rok, o prázdninách beru psa a vnoučata na loď a plavíme se po vodních cestách. Vloni jsme dopluli až do Bremerhavenu, letos jsme se chystali na plavbu do Hamburku. Místo toho poplujeme do Přelouče. Tam je taky hezky.

Bronzový

Jiná odpověď / druh

Od všeho trochu kromě horských túr, ty mně nebavily ani v mládí.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Cestování

Zlatý Drap 543
Zlatý annas 475
Zlatý led 291
Zlatý Kepler 281
Zlatý hanulka11 223
Zlatý marci1 218
Zlatý quentos 188
Zlatý gecco 182
Zlatý Lamalam 170
Zlatý mosoj 144

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.