Avatar uživatele
anonym

Co z těchto možností dovolené preferujete?

Zajímavá 0 před 1407 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Arne1

Jiná odpověď / druh

Budeš se divit, ale všechno dohromady. Například když jsme u moře, tak se například ráno válíme u moře a odpoledne vyrazíme někam na výlet.

Upravil/a: Arne1

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

Jiná odpověď / druh

Podobně jako Arne1. Když jedu k moři, nikdy se nevydržím celý týden, natož dva válet na pláži, chci taky něco poznat, vidět. Když jedu na hory, zase je na mě moc chodit týden v kuse po horách, takže túry prostřídávám relaxačními dny u horských jezer a poznáváním památek.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Moře, písečné pláže, relaxace

Podvozek už není příliš funkční, tak mi nic jiného nezbývá.

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Jiná odpověď / druh

Věnuji se svým zálibám a koníčkům na dobře známém místě. Dělám to tak už řadu let a nemíním nic měnit

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

Jiná odpověď / druh

Já jsem v tomto jiný než většina. Dovolená znamená pro mě napřed několik dní nedělat vůbec nic, a až mě to omrzí, tak se něčím zabavím, nejlépe prací, ale nikdy, NIKDY, bych na dovolenou nikam nejel – pro mě mrhání penězi na účel, který mi absolutně nic nepřinese.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Jiná odpověď / druh

Podle situace a možností.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Edison

Jiná odpověď / druh

Je zvláštní, že se všici oháněj dovolenejma, ze kterejch si klidně přivezou nějakou tu breberu, ale nikdo se nezajímá o pracovní cesty. A nemám na mysli nějaký pendlery, ale obchodníky, managery, techniky, kteří zprovozňují nebo opravují, či udržují naše výrobky v zahraničí v provozu. Přitom jsme silně exportní země. Myslím, že lidi nic nepochopili.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Jiná odpověď / druh

Já mám dovolenou celý rok, o prázdninách beru psa a vnoučata na loď a plavíme se po vodních cestách. Vloni jsme dopluli až do Bremerhavenu, letos jsme se chystali na plavbu do Hamburku. Místo toho poplujeme do Přelouče. Tam je taky hezky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Jiná odpověď / druh

Od všeho trochu kromě horských túr, ty mně nebavily ani v mládí.

Upravil/a: GM

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek