dust8

Co z těchto kulturních akcí a míst k prohlídce mi nejvíc doporučíte?

Bydlím na Vysočině, takže pokud ze seznamu nic nevyhovuje tak navrhněte něco jiného a může to být i více míst.
Předem děkuji.

Nejlepší odpověď
Drap

Jiné doporučení.

Propast Machova neexistuje. U těch jeskyní je Punkevní asi nejznámnější a nejvíce navštěvovaná, ale všechny jeskyně jsou pěkné, a stojí za návštěvu. Třeba Sloupsko- šošůvské jeskyně, Byčí skála/ tam je provoz omezen, a i všechny další. Zajímavá je třeba i umělá jeskyně v Rudce u Kunštátu. Jeskyni, poměrně rozlehlou vysekal samouk z okolí převážně hasičskou sekerkou, přesto je poměrně rozsáhlá. Další pak třeba Hrad Pernštejn, Klášter v Předklášteří, vesternové městečko Šiklův mlýn, Centrum Eden v Bystřici nad Pernštejnem. muzeum Antropos v Brně, Dolní Věstonice, spousta dalších hradů, zámků a zřícenin. Nelze zde vše vyjmenovávat. Je to ho spousta. Záleží co tě vše zajíma. I samotná příroda je na Vysočině pěkná a je zde nespočet možností tůrám a podobně.

Další odpovědi
Lotr2008

Prohlídka strašidelný hradu Houska, kde je prý brána do pekla.

Peklo a nebe vopravdu exystuje protože je to v bibli…ja sem hluboce věřici a kdo je atejista tak ničemu vůbec nerozumí!!!

Kelt

Jiné doporučení.

Já byl dvakrát na Macoše, trochu jsem četl o hradu Houska i o jihlavském podzemí. Musíš si vybrat sám. Zjisti si více informací, podívej se na you tube a pak je to na tobě.

nyjono

Propast Machova a plavba do Punkevní jeskyně.

Už delší dobu se tam chystám 😁 Tedy na Macochu.

A je pravda, Sloupsko-Šošůvské njeskyně jsou nádherné.