Marky Stark

Co z geometrie musí vědět žák 9. ročníku ZŠ?

Doplňuji: Co musí žák 9. ročníku vědět ohledně geometrie, aby úspěšně složil přijímací zkoušky, resp. co všechno se v nich ohledně geometrie může objevit?

Odpovědi
Mc Merkurion

… to myslíš pro život nebo na jedničku či ti stačí na čtyřku? …

Drap

Do 9 ročníku ZŠ se žádné přijímačky nedělají. Při přijímací zkoušce na SŠ, může být cokoli z celého učiva nejen deváté třídy, ale celé ZŠ.

Kelt

Sežeň si příručku přijímací zkoušky z matematiky na střední školu a tam si to najdeš. nebo by to měl vědět učitel.