Co z elektroniky zapnete po probuzení jako první?

Nejlepší odpověď
chachar1922

No nevim zda pocitat telefon. A potom notebook- u snidane koukam co je noveho ve svete. Kavu nepiji a televizi nesleduji.

Další odpovědi
quentos

Nejsem odborník, ale podle mého varná konvice není elektronika, tudíž to asi bude počítač…

Luxx

když nebudu počítat mobil (ten je zaplý nonstop), tak je to notebook.. dále kávovar http://www.con­rad.com/medias/glo­bal/ce/8000_8999/8200/82­80/8282/828214_RB_00_FB­.EPS_1000.jpg

a pak rádio v koupelně

gecco

Počítač nebo tablet, telefon nevypínám…
😉

Hans51

Pokud nebudu počítat lampičku, tak jako rozhodně jako první zapínám rychlovarnou konvici 🙂

cochee

Jak kdy. Někdy se sám zapne onen radiobudík, někdy já ručně pustím rádio, někdy PC. Dnes to byl tablet. Mobil ne, ten nechávám zapnutý i přes noc, někdy se zvukem staženým na minimum, někdy úplně ztišený.

wendyX

VKV-FM tuner, případně settop-box (přepnutý na příjem 11 radiostanic z u mne dostupných multiplexů DVB-T ) a následně stereozesilovač k jejich kvalitnímu poslechu… 🙂

lexx

rádiobudík Grundig

Janec

No, mobil zapne mě takže ho nepočítám, tak asi tablet.

anonym

Elektronickou cigaretu.

anonym

kávovar

Hans51

quentosi, ano, máte pravdu, rychlovarná konvice není řazena mezi elektroniku, ale mezi elektrospotřebiče. Akorát nechápu proč 😁 byl byste prosím tak laskav a vysvětlil mi, v čem tkví rozdíl?

quentos

ty jo, tak to nejsem schopen, sorry, prostě mi to jen napověděl cit :{))> musíš počkat na odborníka. Elektronika je prostě něco stokrát složitějšího než elektrospotře­bič ;{))>

anonym

Mám varnou konvici s digitálním vodotryskem…

anonym

„bílá elekronika“?

anonym

lexx, snad ten budík vypínáš. 🙂

anonym

Je to fajn sociální průskum a souhlasím s chacharem 22…

anonym

„průzkum“

anonym

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=fEAe1GGa­IHE