nějakýnikdo

Co vzít s sebou na „kalbu“?

Můj kamarád má narozeniny a já jsem zítra pozvaná na „kalbu“ u něj doma, kde se to bude oslavovat. On tvrdí, že nemám s sebou brát nic, ale mě připadá trochu nezdvořilé prostě jen přijít, jíst a pít. Normálně bych přinesla alespoň nějaký alkohol, ale vzhledem k tomu, že mi ještě ani nebylo 18, tak by mi to neprošlo. Co si o tom myslíte vy? A nevíte jak takové „kalby“ probíhají? Díky moc za každou radu..

Nejlepší odpověď
anonym

Vzhledem k tomu, že ti nebylo ještě osmnáct, ani žádný alkohol nosit nemůžeš, ani pít nemůžeš a náhodný sex ti teda taky neradím, chlapci si to představují jak Hurvínek válku, myslí si, že stačí lusknout a holka poletí hned sexovat, no to jistě, to zbložňuju, co to je za blbost? ☹

Další odpovědi
redy

Jak to tu čtu tak raděj zůstaň doma.Samba má pravdu…

Putin

Vem si rozum, potom už to půjde samo ;)

Lamalam

Když nechceš, nebo nemůžeš brát alkohol, vezmi něco k zakousnutí, třeba udělej mísu chlebíčků. A jak to probíhá? Někdy v pohodě, někdy dost drsně, uvidíš sama.

Awe

Hlavně si vem gumy…Nepočítej s tím že místní „frajeři“ je budou mít.Aby si na to ještě nevzpomínala minimálně pár měsíců, v lepším případě nadoživotí :D

krpik

Chlebičky,alkohol to moc kalba nebude když nebudeš pít.Jestli ti je 17 tak to není zase tak hrozné. jak to probíhá na kalbě: pití kecání hudba hraní na konzoly pokud vás to baví pak jestli přindou i holky tak flaška ale když jsou to 18 narozeniny tak to už máte za sebou. a vem si projistotu kondom nikdy nevíš
Doplňuji:
a hlavně aby holky přišli jinak si ty kondomy mužete nafouknout pinkat

gecco

Vezmi si balíček kondomů (to můžeš koupit i ´pod 18´) a k tomu udělej nějakou dobrou ´pomatlánku´, chleba a nebo rohlíky buďto budou a nebo je koupíš cestou.
😉

ptáč

Neber si nic, jen peníze na taxi a tel. č. taxi.

dnb

Pití alkoholických nápojů není do 18 let zakázáno, zakázaný je jen prodej, tudiž si ho člověk, který má méně jak 18 let koupí s velkými obtížemi nebo mu ho vůbec neprodají. Viz: http://www.al­koholik.cz/za­vislost/zakony_a_al­kohol/ktery_za­kon_zakazuje_pit_al­kohol_detem_a_mla­distvym.html

Takže jim tam dones něco dobrého na zub, o zábavu se už jistě postarají! Jak taková „kalba“ probíhá, zjistíš sama.

gecco

Samba → mno… divila by ses, jak nekerý ´ukecávaj´ ty kluky, kerý prstem „neluskli“..
😉
Teda – mně nééé – ale občas funguju jako odvoz – a nestíhám se divit.
😉
Ty kondomy rozhodně nejsou ´od věci´.

anonym

Fakt jo? To snad není pravda, dnes jsou ty ženský prostě divný, postrádají cudnost i hrdost ☹