Shady

Co vytvořilo velký třesk když by před ním neměl existoval čas?

Odpovědi
mosoj

Bůh.

Quimby

No když neexistoval čas, tak to podle mě nebude klasická příčina->následek. Těžko říct zda je to vůbec možné zjistit, protože pozorovat to nejde.

deranged

Počáteční singularita. Čas a délka v singularitě nebyla, ale to nijak nevadí.

Krakis

Špunt od sektu… 🙂

tomasstir325

Tvořivé vědomí. (Bůh)

Nuget

Velký třesk vytvořil hvězdný prach který se dal do styku sjiným a pak bouchli a tím vybuchem vznikl vesmír jako takový