dust8

Co všechno vás formovalo?

Nejlepší odpověď
annas

Co všechno mě formovalo?

Rodina, do níž jsem se narodila, základní škola – při jejím ukončení jsem si uvědomil nespravedlnost, , že důležitějši než známky na vysvědčení je politcký profil rodičů, a to, že chodili do kostela.

Od té doby jsem vnímala, že drzé čelo je lepší než pooplužní dvůr. Držet hubu a krok – např. při zkouškách , když nemá pravdu zkoušející. Neunese to a vrátí to jinak.

Rovněž moje povolání. V poslední době virutální svět, stav společnosti atd.

Potkala jsem slušné jedince, kteří mně poradili či pomohli, ale našli se i tací, kteří dávali najevo svou moc, sílu formou závisti či urážek. .

Věřím, že bumenrang se vrací, i když si to mnozí neuvědomují včetně toho, , že " se zlým srdcem jsou dlouhé dny jen neustálým utrpením.“ — Clive Staples Lewis

Zdroj: https://citaty­.net/citaty-o-zlosti/?page=2

Další odpovědi
Drap

Tak jako každého, škola,okolí, rodina, přátelé, zájmy a řada dalších vlivů

led

Život.