mosoj

Co všechno umí mýtné brány ?

Jak mýtná brána pozná které auto má platit mýtné a které ne ?

Nejlepší odpověď
beer

Některé odpovědi najdeš v odkazu, části „Jak brána funguje“:

Zdroj: http://techne­t.idnes.cz/myt­na-brana-pozna-i-vase-spz-d1p-/tec_technika­.aspx?c=A061013­_121519_tec_techni­ka_vse

Další odpovědi
mj81

Mýtná brána pozná, jestli má auto za předním sklem takovou tu krabičku a při průjezdu auta bránou z ní odečte mýtné. Pokud jede po dálnici auto, které krabičku nemá a mělo by jí mít, bráně je to úplně jedno. Komu to ale jedno není, to je posádka bílomodrého auta s nápisem CELNÍ SPRÁVA, která má tohle za úkol kontrolovat a řešit.

lukas.zmizik

to projedouvsi auto pozna jen mytna brana s kamerama… mytna brana bez kamer ne… ale zase ty mytne brany ve spolupraci si mohou spocitat, kudy to auto mohlo a nemohlo jet… kdyby nekdo chtel svindlovat a projizdet ledabyle jen brany bez kamer…

jak sem slysel, ze lide mysli, ze mytne brany umi sledovat i mobilni cisla a odposlouchavat hovory a ja nevim co dal, musel sem se smat…

cukrar

http://www.pre­mid.cz/index.php?id=ho­mepage&L=3

mosoj

lukas.zmizik: Samozřejmě že každý má nárok na svůj názor, ale tady se směješ na nesprávném místě.

Právě možnost sledování pohybu mobilů mýtnými branami umožnila dopadnout slavného podnikatele Pitra !!

lukas.zmizik

ja bych zase rekl, ze k urceni polohy mobilu staci, ze je pripojen k nejakemu vysilaci …a pokud by byl vypnuty, pak s tim ani mytna brana nic nenadela…