iceT

Co vsechno se smaze, pokud pouziju Cleaner?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

je to tam napsáno Jarmilo. Můžeš si zaškrtnout vlevo co chceš a co nechceš. Historii, cache atd.
Ale nic důležitýho se nesmaže, neboj.

Další odpovědi
hanulka11

Také mám tento program, prostě se ti smaže vše co sis prohlížela a surfovala po netu, ale nic zásadního NE. Jen se vyčistí to co by zbytečně zatěžovalo PC.Neměj strach používám to pravidelně a mám za to že tím zrychluje PC.