Doan

co všechno se pro mě mění když na půl roku nebudu mít statut studenta

Nejlepší odpověď
Drap

Půjdeš pracovat, nebo se přihlásíš na ÚP. Další možností je, že si budeš platit sociální a zdravotní sám. Kromě toho pozbydeš všechny studentské výhody.

Další odpovědi
ahold

Další změna se týká i tvých rodičů.
Přestanou mít úlevu na dani a pokud jsou rozvedeni a některý z nich na tebe platí výživné, tak mu i tato povinnost končí rozhodnutím soudu.

leporela22

také za rok už nebudu student no ale já se už docela těším a nejspíš budu cestovat za prací a pokud se nezapíšeš na pracák tak budeš muset platit jak už psal Drap sociální a zdravotní sama a nebo můžeš jít studovat dál jinak dálkové studium není bráno že jsi studentka.
Doplňuji:
za půl roku sem to napsal špatně