zjentek

co všechno se může stát člověkovi, kterej nikdy neochutnal maso, ale na důchod mění zásady a chce bejt převážně na mase?

nehrozej třeba nějaký rizika, když si teda chce tímto způsobem užít důchodu plnými sousty?
Doplňuji:
marci1: naopak ..když člověk vlastně takto odříkal „celej život“, tak by na stará kolena měl tu nadutou prkenici otevřít a důchod si doslova „vychutnat“ a né hubnout u Kauflandu, co myslíš?

Nejlepší odpověď
marci1

Pokud Ti výše důchodu „plná sousta“ dovolí. Samozřejmě nic se přehánět nemá, tedy i maso v menší míře a k němu kopec zeleniny. 🙂
Doplňuji:
K doplnění : Dobrá připomínka, ale co když si neušetřil, protože kouřil, pil, měl rád ženy ap. ? Když si ušetřil, až si užívá dle svých chutí, potřeb, možností. 🙂 Jsme jen jednou na světě. Přej a bude Ti přáno. Maso jednou zkusíš a jsi ztracen. Dostala jsem chuť na biftek ! 🙂

Další odpovědi
gecco

Zezačátku bych ta „plná sousta“ poněkud zmenšil…
😉
Ale jakmile se dotyčnému ´usadí´ zažívání (rapidní změna složení stravy si vyžádá výměnu střevní mikroflóry), rozhodně si bude užívat…
Mas je ´nepřeberné´ množství – a není potřeba je ani nijak zvlášť ochucovat (´přerážet´ jejich přirozenou chuť), jenom ochutnáváním může ´prožrat´ několik let života…
😉

arygnoc

„co všechno se může stát člověkovi, kterej nikdy neochutnal maso“?

hrozí mu tzv. ploché čelo – to ako sa bude do smrti po ňom plieskať a vrieskať:

  • ale som bol blbec, ale som bol blbec, …

;-Q

anonym

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=iJn_bji9N5A

zjentek

Čuněk, najdi si tady na webu jinej cíl a to fofrem. Ber to jako výstrahu a vem to s respektem, protože už brzy si ode mě počteš takový příspěvky, který úplně přesně nepochopíš, ale citlivé dámy zavřou oči, češtinářka annas doslova ztopoří a admin mně napíše něco o banu ..ajnštajne ;)

briketka10

Ty prasáku co to tu píšeš o naší Anni ??
že dostaneš brzo na zadek o nás všech ?!!!!!!!!!

anonym

Nechápu??Beru tě jako každého,kdo volá o pomoc,každopádně už se strachy třesu,jen komplentuji a kdo je u tebe furt ten čuňek zmetku?Všeci jsou stebou ty stará vojno,dokonce i já,co blbneš?Myslíš si,že můžeš všechno?Tak proč se schováváš za vyzrálejší bytosti?Až mě napomene někdo váženější,než prochcaná bunda,tak budu o tom uvažovat,já zase nejsem takový hulvát jak si myslíš a spisovněji by ses vyjadřovat neuměl burane?Prosím tě,nemluv na mě,protože tvůj křivácký charakter smrdí až sem a nevracej prohnilé otázky ano.

zjentek

komplentuj s Jugarem tým ..bo vy ste taký komplet ;)

anonym

Ne Jugar,ale ty ses s tou groteskou vyjímečně trefil a při mém doplnění to třeba dává někomu kompletní smysl…

zjentek

hovno ..smysl to dává jenom tomu, kdo si sám položí otázku a sám si na ni odpoví. Ostatním, férovejm a nestrannejm, to žádnej smysl nedá.

zjentek

nejde vo to, jestli bych uměl, jde vo to, jestli bych chtěl- to je k tomu vyjadřování.
Jinak teď konečně mně připomínáš jednu děsnou svini- mě ..to předchozí byly jen zoufalé výkřiky pošuka, kterej se marně snaží(za pomoci týmu psychologů)mě tady nějak nahradit.
Jen jedinou frázi jsem tady z toho nepochopil a to je to tvý „beru tě“ ..beru tě??? Ježišmarjá běž k šípku blbečku, kdo se tě prosil ..už chápeš? ;q

anonym

Nechápu jak ti může někdo věřit,div ses nerozbrečel a teď vystrkuješ růžky jak podvraťák,už ti otrnulo?Moc mě podceňuješ špíno a víš co?Strč si ten tvůj bufeťácký slang do řiti a neopakuj se apropo psal jsem ti jasně ať na mě nemluvíš a to jsem myslel vážně,tak bacha už bylo takových jako jsi ty víc,ale když už tak už že?

zjentek

tak jsem si to přečetl ..tak přesně takle to skončí, když intelektuál chce bejt rovnej děsný svini ..ale to je nemožný, pánč i kdyby kobzol marku stál, tak ovce porád bude vždycky jenom ovce ..fakt tě ta role baví, kokote? ;q