Illines

Co vsechno se muze najit v jezeru Vostok.?

Je to opravdu zahadne a zdali pokracuji v badani?Nejak to umlklo.

Nejlepší odpověď
mosoj

Podle mého se neprovrtali. Zůstali tech 20 – 30 m nad hladinou. Nyní je tam zima a je tam neobyvatelno. Výzkumníci odletěli a pokračovat se bude až nastane polární léto.
Dovrtat to rychlostí 1,5m/den znamenalo zůstat tam v polární zimě. Což vzhledem k možným překvapení by asi znamenalo velký hazard. V tom mrazu který tam panuje v zimě se nedá téměř nic dělat.

V každém případě se tam najdou organismy staré několik milionů let, které byly dokonale izolovány od našeho světa.
Jisté nebezpečí určitě hrozí.
Doplňuji:
Nemohu nereagovat na odpověď fcoopa.

Jak ubohé ze strany českých nadlidí. Prostě ovčané bez osobního náhledu.

Další odpovědi
fcoop

Pokud tam existuje jakýsi život,např.vir,sta­rý milióny let,mohlo by se stát,že se to tolik diskutované mayské datum stane srozumitelné.
Byl by to naprosto cizí element.
Žádná přirozená obrana by neexistovala.
Taková Pandořina skříňka.
Ale oni tohle všechno vědí.
Jsou to Rusové, a ti chyby přece nedělají.
Vtip = z toho bych snad měl obavy.