Co všechno se dá vozit v autě?

http://www.no­vinky.cz/koktej­l/240677-had-se-plazil-po-celnim-skle-auta-vylezl-z-motoru-pri-jizde-na-dalnici.html tak to by byl můj poslední okamžik,brr!

Nejlepší odpověď
hanulka11

no dobrý teda........
já například vezla v autě a upozorňuji v osobním ne combi- 15 vzrostlých thují vysokých 150cm , byl to mazec, málem jsem netrefila ven, když jsem zastavila :D :D

Další odpovědi
Deli

A ta paní se ještě smála! Já bych ječela a brzdila…

Já v autě vozím především děti, občas psa… to jsem žabař 🙂