Rokio

Co všechno očekáváte od mobilu?

Jaké máte nároky na mobil?

Odpovědi
cochee

Hardwarovou klávesnici, OLED displej kvůli čitelnosti na plném slunku a nefrekventovaný OS, abych tam nemusel provozovat antivir. Vše mám. Větší výdrž baterií při současné filozofii životního cyklu telefonů budované výrobci nedostanu, bohužel.

briketka10

Aby uměl telefonovat, měl budík, přehrávač Mp3 a kalkulačku. SMS neposílám
Dlouhou výdrž baterie. Fotoaparát a video. Hlasový záznamník.

anonym

aby mi ho nějaká socka neukradla při první příležitosti

Kepler

Mně stačí základní funkce a obstojný foťák. "Chytrý mobil bych nevyužil a navíc je to za drahý peníz frajeřina s krátkým dechem. Chystám se na klasické véčko: dlouhá výdrž, malé rozměry, display je chráněný.

Drap

Aby s ním šlo telefonovat a přijímat hovory. Ostatní je pro mne nedůležité.

Mc Merkurion

… aby měl baterku (rozuměj svítilnu),budík,kal­kulačku,foťák,a­by s ním šlo telefonovat a aby vydržel dýl než jednu sezónu …

…jo,a aby byl černej …

NICOL_DRA

Jaký má : vzhled , OP , paměť , HW , pixely na foťáku , odolnost při pádu
a samozřejmě i jakou mě cenu .