vivatisCZ

Co všechno my přinesou 15. narozeniny?

Nejen, že od 15 musím mít občanku a jsem zodpovědný za své činy, ale určitě to má i nějaké jiné výhody a nevýhody ne? Prosil bych seznam. Děkuji. 🙂

Nejlepší odpověď
badisko

hele nic od toho necekej …:D je to jen cislo je to dost blbej vek ..moc stary na dite a moc mlady na dospeleho cloveka …:D

Další odpovědi
Anuket

Je to jen číslo. V podstatě se nemění nic… Jen tě ještě určitě čeká hodně hodin češtiny ve škole. 🙂

uccello

Můžeš začít brigádničit, mít sex s holkama nebo klukama, tajně chlastat atd. :)

zjentek

samé překvapení, synku, samé překvapení
Doplňuji:
tady máš ode mě dárek, kdyby se ti to náhodou zvrtlo:
http://www.oprav­dovezdravi.cz/2011/01/­past-pozitku-a-jak-z-ni-uniknout/

natalenkat

15 marozeniny ti hlavně přinesou to, že budeš vědět, že přinesou „mi“ se píše s i.;)