Cooldan456

Co všechno může být oblíbené jako třeba "Oblíny zpěvak " a tak dále prosím pište

Nejlepší odpověď
Hamon

Netuším sice, co je Oblíny zpěvak, ale tato otázka bude v mém zlatém fondu oblíbených nesmyslných otázkek.

Další odpovědi
iceT

Oblíbené může být v podstatě všechno na světě …

Lamalam

Mé obliny patří mezi obliby mého manžela.

ke4n

Tohle je opravdu debilní otázka (pozn.:to není nadávka, debilita je stupeň mentální retardace)

Ale odpovím ti: Oblíbený může být herec, fotbalista, hokejista, učitel, předmět, tenista, zvíře, barva, kamarád, politik, jídlo, film, píseň, seriál, čepice, kabát, košile, ponožky, kravata, kalhoty, sukně, trenýrky, slipy, podprsenka, kalhotky, kraťasy, značka vína, piva, whisky, rumu, doutníků, cigaret, čokolády, sport, tanec, kniha, autor, závodník, biatlonista, sjezdař, slalomář, skokan na lyžích, krasobruslař, vodní pólista, vodní ragbista, akvabela, pozemní hokejista, boxer, kickboxer, judista, wrestler, město, stát, národnost, zelenina, ovoce a nevímcoještě.­...........
stupidnější otázku jsem ještě nečetl a že těch stupidních tu je

Sarrow

Takhle ji nesbalíš :D
Doplňuji:
Vycházej ze všech našich smyslů:

Zrak
Chuť
Hmat
Sluch
Čich

a určitě tě něco napadne :)

lota

Za mě bych řekla hlavně – oblíbené jídlo a pití, oblíbené místo, oblíbený koníček…

marci1

Ještě že nebyl „oblitý“. 🙂

Sarrow

*z našich

Sarrow

Sakra :D
Já jsem měl pocit, že jsem napsal chybu.