Avatar uživatele
Cooldan456

Co všechno může být oblíbené jako třeba "Oblíny zpěvak " a tak dále prosím pište

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Beer4Real před 3716 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hamon

Netuším sice, co je Oblíny zpěvak, ale tato otázka bude v mém zlatém fondu oblíbených nesmyslných otázkek.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Oblíbené může být v podstatě všechno na světě …

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lamalam

Mé obliny patří mezi obliby mého manžela.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ke4n

Tohle je opravdu debilní otázka (pozn.:to není nadávka, debilita je stupeň mentální retardace)

Ale odpovím ti: Oblíbený může být herec, fotbalista, hokejista, učitel, předmět, tenista, zvíře, barva, kamarád, politik, jídlo, film, píseň, seriál, čepice, kabát, košile, ponožky, kravata, kalhoty, sukně, trenýrky, slipy, podprsenka, kalhotky, kraťasy, značka vína, piva, whisky, rumu, doutníků, cigaret, čokolády, sport, tanec, kniha, autor, závodník, biatlonista, sjezdař, slalomář, skokan na lyžích, krasobruslař, vodní pólista, vodní ragbista, akvabela, pozemní hokejista, boxer, kickboxer, judista, wrestler, město, stát, národnost, zelenina, ovoce a nevímcoještě.­...........
stupidnější otázku jsem ještě nečetl a že těch stupidních tu je

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sarrow

Takhle ji nesbalíš :D
Doplňuji:
Vycházej ze všech našich smyslů:

Zrak
Chuť
Hmat
Sluch
Čich

a určitě tě něco napadne :)

Upravil/a: Sarrow

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lota

Za mě bych řekla hlavně – oblíbené jídlo a pití, oblíbené místo, oblíbený koníček…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
marci1

Ještě že nebyl „oblitý“. 🙂

před 3716 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sarrow

*z našich

před 3716 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sarrow

Sakra :D
Já jsem měl pocit, že jsem napsal chybu.

před 3716 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek