Hakunamatata

Co všechno musím udělat a zařídit, abych mohla poskytovat službu hydrocolon terapie?

Jsou nějaké oficiální požadavky na prostory, kde se to provádí?
Doplňuji:
Vím o několika lidech, kteří si na to pronajali prostory či byt a provozují to doma. A to bych ráda taky, ale nevím, co je k tomu potřeba. Školení? Hygienické schválení? atd?

Nejlepší odpověď
arygnoc

v 15. storočí to možno išlo aj doma, ako aj potraty a pôrody a iné felčariny.
dnes sú predsa len iné požiadavky, a to nie len na vybavenie ale i vzdelanie, nie iba túžba (chcenie) to robiť.
A to je dobre, ešte by sa mohli zrušiť tí rýchlokvasení odborníci na všetko (dietní poradcovia, welness, poradcovia [ehm] zdravej výživy, kozmetickí poradcovia a iní (pseudo)poradcovia [a nechať to v rukách odborníkov, t. j. lekárov]).

Další odpovědi
anonym

Když víš o několika lidech, kteří to provozují, tak proč se nezeptáš u nich co k tomu je zapotřebí ?
Doplňuji:
http://diskuse­.abecedazdravi­.cz/alternativ­ni-metody-lecby/sada-na-domaci-hydrocolon

briketka10

doma se tato terapie dělat nedá
provádí se na gastro- oddělení..
http://zeny.e15­.cz/magazin/de­toxikace-tela/hydrocolon---colon-terapie--hydrocolon-terapie--vyplach-strev--.aspx
Doplňuji:
tady je taky pár postřehů:
http://diskuse­.dama.cz/d.php?d=5054

www

Nepotřebuješ nic, pouze důvěřivé hlupáky a doufat, že se jim nic nestane. Mnoho úspěchů!

Zdroj: m.vitalia.cz/clan­ky/hydro-colon-terapie/

marci1

Pravděpodobně toto může provádět jen odborně vyškolený zdravotnický pracovník.

zjentek

odbornou certifikaci a povolení k činnosti ,)

zjentek

kdysi jsem zvažoval mezi tímhle a řidičem hovnocuca ,) ..good job