dust8

Co všechno má blahodárné účinky na vaše tělo?

Nejlepší odpověď
Drap

sex, drogy a rokenrol

Další odpovědi
AlfonzSP

Pravidelny spanek, pohyb a slaba konzumace alkoholu

Ametyst

Dlouhý spánek po dlouhém výletě. Dlouhý spánek po fyzické práci. Smích a humor.

paul1

Určitě humor a společnost lidí, kteří mají pozitivní myšlení (covid ne 😁).
Ve škole nám paní učitelka říkala: „veselá mysl půl zdraví“ a také: „čistota půl zdraví“ a my jsme potichu dodávali : a špína celé. Nakonec se ukázalo, že ta špína má dobrý vliv na imunitu.

marci1

Láska, humor, pobyt v lese, voňavá koupel, jóga, dobří lidé, spánek. 🙂

GM

Ráno kafe a 2 cigára.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.