Miroslavst

Co všechno lze oslavovat?

Co všechno lze oslavovat? Jakým způsobem oslavit roční působení?

Víte který uživatel dnes slaví roční působení na serveru odpovedi.cz?

http://www.mo­jeparty.cz/da­ta/USR_038_DE­FAULT/23960(1)­.jpg

Nejlepší odpověď
kropitko

např,,,BEAES, mosoj, moje maličkost také,,,ale u mně je to tak, že jsem v únoru položila první otázku a odpovídat jsem začala až někdy koncem března,možná začátkem dubna, už si to moc nepamatuji,,,

Další odpovědi
BEAES

V dnešní pesimistické době člověk musí oslavovat kde jakou maličkost, co kdyby do dvou let bylo po všem. Tak já slavím už od rána, míchám kafe a přemýšlím co upeču.

dudu

Staří římané měli tři záminky k oslavě a pití:

  • odchod nebo příchod přítele
  • nešťastná láska
  • ostatní důvody.