Co všechno dělá sestra na noční službě ? pacienti spí tak si může schrupnout taky nebo ne?

Nejlepší odpověď
hanny 2

Pracovala jsem na lůžkové části dětské chirurgie.Takže – kontrola na všech pokojích po 1 hodině,píchání antibiotik nebo podávání v tabletách,měření akutních pacientů nebo pac.po operaci/měření tlaku,pulsu,teploty apod./Krmení kojenců po 3 hod.a přebalování.Občas nějaký příjem pacienta – akutní slepé střevo,úraz apod.Desinfekce koj.lahviček a sterilizace nástrojů,příprava desinfekčních roztoků,psaní hlášení ranní směně a kdybych se přece jenom nudila,tak příprava obvazového materiálu.Je to už dejší dobu,dnes už je možná všechno zase jinak,ale nemyslím si,že by sestrám práce ubylo,spíš naopak!

Další odpovědi
Drap

Bohužel , většinou to vůbec nepřipadá v úvahu. Myslím že i sestry mají na noční směně dostatek práce. /podávání léků, kontrola pacientů, přžíprava materiálu atd /

mosoj

A co má jako dělat když zrovna není nějakému pacientovi špatně ? To má jít okopávat brambory ? Ono je tam starostí dost.
Přeji vám aby jste, až to budete potřebovat, na nějakou ospalou nenarazil.

tom004

Souhlasím s Hanny 2. Má žena je také dětská sestra,léta sloužila na dětském oddělení v nemocnici.Když ráno končila noční,tak chvíli před tím dopsala hlášení,vše potřebné připravila pro střídající sestru,předala směnu,a mazala domů do postele.Vozil jsem ji,tak vím,že toho měla dost.Jo,a to píši,jak říkala, o klidné noci.

hanulka11

nejvíce záleží na jakém oddělení slouží

Jikra

Věřím tomu že je to tak jak píše Hanny a Tom a že práce sestřiček v nemocnicích je nedoceněna.A co se týká těch nočních tak jestli někdo spokojeně chrupá tak to jsou páni doktoři.(vyděrači)