Co všechno dělá člověk, který je zaměstnán v BACKOFFICE???

jaké jsou jeho povinnosti, prostě jestli je to jen asistentka, nebo něco víc…

Nejlepší odpověď
hem

Zatím co Front office zajišťuje komunikaci se zákazníky, back office se stará o samotný chod podniku a zajišťuje širokou škálu činností, které zákazníci nezaznamenají, ale bez nichž by firma nefungovala.

Další odpovědi
faktor82

U nás v práci znamená backoffice žádný přímý kontakt s klienty (vyjma telefonu). Tzn. např. nějaká administrativa, komunikace mezi vnitřními odděleními tu je, mezi zaměstnancem a klientem nemusí být žádný kontakt.

kenyrts

Pojem Backoffice může znamenat specialista zákaznického oddělení (vyřizování administrativy, komunikace se zákazníkem, operátorka v call centru atd) a nebo také produkt Microsoft BackOffice

Jakub Tlapal

Asi záleží na konkrétní práci. Já jsem měl nejdřív na starost vyřizování objednávek, pak komunikaci s úřady a nově mi přibyla i komunikace se zákazníky, ale na akvizice nových klientů už mi nezbývala kapacita. Z osobní zkušenosti můžu říct, nech si nějakou rezervu, Jakmile si budeš přibírat další a další práci, tak ti bude ředitel pořád nakládat víc a víc, až se z toho zblázníš. Já jsem to taky musel zarazit, dokud byl čas.

Michálek1245

Většinou je to vznosně řečeno asistentka nebo sekretářka, ale samozřejmě ten popis práce je různý. Schová se toho fakt hodně. Když jsme dělali na stavbě administrativní haly pro https://www.pro­mohaly.cz/admi­nistrativni-haly tak tam lidi z back office pomalu i pokládali koberce v kancelářích a celkově zajišťovali tu stavbu. Ale je pravda, že to byla „chlapská“ firma a oni byli na pomezí údržbářů a administrativních pracovníků. 😉