bolak

Co všechno byste byli ochotný udělat abyste vyhráli dovolenou? 🙂

Nejlepší odpověď
anonym

Ani prstem bych nehnul, ani očním víčkem nemrknul…
😁
Odmítám ´skákat´ na marketingové ´špeky´…

Další odpovědi
zzzzz

Nic.
Já nehraju, mám totiž štěstí v lásce:-DDD
Doplňuji:
A to zas ne Zjentku:-oo

dovolenou si můžeme i koupit:-)))

zjentek

Soutěžit? Přispívat na web? Možná myslet ..a nebo prozradit osobní údaje :O
Doplňuji:
zzzzz: já mít někoho rád, tak už na dovolenou taky kašlu

marci1

Nic, to si ji raději zaplatím. 🙂

Určitě bych nevykouřil 20 chlápku jako ta jedna slečna… bohužel pro ni na konec vyhrála jen drink holiday a ne opravdu dovolenou. :D

anonym

Kdyby třeba v rádiu řekli, že kdo zodpoví správně otázku…tak dostane dvě letenky někam nevim kam, tak bych zkusila štěstí, to jo. Ale já nikdy na tyhle věci štěstí neměla, takže asi by z toho zas stejně nic nebylo

Mirdas

Vůbec nic.
Dovolenou si vybírám sám. Je to již takový rituál s dlouhodobou přípravou.

bolak

4154: já myslím že ty jako ateista nemůžeš dost dobře posoudit jak se chová správný křesťan, a že to bylo všechno v hranicích vší mravnosti

zzzzz

Boláku a ta představa, že ji vyhraju do nějakého letoviska, třeba Makarská nebo Bibione kde je na kilometru čtverečním milion lidí a opaluje se tam na stojáka, a do toho všeho jsou tam tržnice a stánky s hovadinama a kolotoče:-))))
😁 Taková výhra za trest:-DDD

bolak

http://magazin­.aktualne.cz/ku­riozity/verej­ne-tajemstvi-socialni-site-sex-na-dovolene-nepromijeji/r~83530da­206b011e4a0860025900fe­a04/?utm_source=cen­trumHP&utm_me­dium=dynamicle­adbox&utm_cam­paign=A&utm_ter­m=position-1

zjentek

no tady je hlavně důležitý si uvědomit, že to děvče se na chvíli začalo chovat zcela přirozeně a k tomuto uvolnění ji postačilo odloučení od svý každodennosti ..podle mýho jí o tu dovču moc nešlo, ten drink s tím ostatním pitím byl asi lepší „pocit naplnění“ :o